Tilbake til alle rapporter

Flere hull med ulik str langs hele skjetleinvegen fra der asfalten slutter og bortover til skjetlein vg skole.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:24, søn. 19 desember 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Det har vært hull tett og jevnt i flere str. langs hele skjetleinvegen både før og etter snøen forsvant ca 1 uke siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:15, mandag 17 januar 2022

  • Det ble løst, en like ille igjen etter et par dager med snø/ regn.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:15, mandag 17 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?