Tilbake til alle rapporter

Lykt har sluttet å lyse

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius Raunholm 23:07, søn. 19 desember 2021

Sendt til Nøtterøy og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Lyset utenfor huset i gata har sluttet å lyse

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:42, søndag 16 januar 2022

  • E fortsatt fette mørkt her, det samme gjelder nede i svingen oppfør badeland. Livsfarlig å gå der, ingen fortau og bekmørkt! Her må dere få gjort noe!

    Sendt inn av Marius Raunholm 23:42, søndag 16 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?