Tilbake til alle rapporter

Gatelysene har vært mørke siden uke 49

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:38, man. 20 desember 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mørke gatelys i Lars Skolemesters veg og Emil Løvliens veg siden uke 49

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:55, mandag 17 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:55, mandag 17 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?