Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:20, ons. 14 september 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vikna 5 minutter senere

Gatelyset utenfor Karl Furres veg 11 er defekt og har vært det i 3 uker nå. Mulig og få byttet pære i dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi har en leikeplass mellom karl furres veg og stubbvegen som det er et gatelys på,der har det vert mørkt de siste årene..vi ønsker å få lys der fordi ungene bruker den mye når snøen kommer og det er en del elg som oppholder seg der..Håper dette blir ordnet med det første.

    Sendt inn av Anne Irene Antonsen 13:40, tor. 29 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:08, man. 17 oktober 2011

  • Lyset utenfor Karl Furres Veg 9 er OK

    Sendt inn av Kim Ulsund 01:05, ons. 26 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter