Tilbake til alle rapporter

Gatelys har vært slukket en stund

Rapportert i kategorien Gatelys av Ørjan Vøllestad 19:08, man. 20 desember 2021

Sendt til Andøy og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelys har vært slukket en stund, rett utenfor Snarveien 13.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er løst.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ørjan Vøllestad 18:39, onsdag 12 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?