Tilbake til alle rapporter

Feil med gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Schaug 20:47, man. 20 desember 2021

Sendt til Andøy og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Flere gatelys er tradisjon tro mørkelagt i Merkeveien. Jordfeil igjen? Vinden snur lyktetoppen bort fra gata flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:55, tirsdag 18 januar 2022

  • Nå er flere lysstolper mørke. Spesielt i bakken ved krysset Strandgt/Merkevn.

    Sendt inn av Rune Schaug 07:55, tirsdag 18 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 09:15, tirsdag 15 februar 2022

  • Fremdeles mørkt ja….

    Sendt inn av Rune Schaug 09:31, tirsdag 15 mars 2022

  • Fremdeles mørkt ja….

    Sendt inn av Rune Schaug 09:48, tirsdag 15 mars 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?