Tilbake til alle rapporter

Årlig problem at det ikke brøytes og strøes på noe som er en kommunal eid vei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:28, fre. 24 desember 2021

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Dette er et årlig irriterende problem. Det er Hadsel kommune sin vei. Er lei av å ringe kommunen om dette! Ca 30-40 meter bakke med helling som veldig veldig veldig sjelden får brøytebilen på besøk. Strøing av grus ENDA sjeldnere! Det kan være utrolig skummelt å åle seg ned på glatta. Dette er den eneste veien vi har for å komme oss til huset vårt på. Å vi ønsker ikke å legge ut mere innleid kraft, muskler, penger, grus eller sinne på dette! Dette er Hadsel kommune sitt, ta ansvar! Gjør brøytemannskap oppmerksom på at det er en del av oppdrage deres. Da di brøytebilen jeg klarer å huke tak i, ikke er klar over dette IKKE er min oppkjørsel. Og når våren kommer. Ta å skrape veien ren for hul og dumper. Da dette blir et gjørmehul uten like! Bilene er daglig nedgriset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:26, tirsdag 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?