Tilbake til alle rapporter

Gatelys er slokket

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Borø 09:49, søn. 26 desember 2021

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Takk for hjelpen, nå virker lyset igjen

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:45, torsdag 20 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:46, torsdag 20 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?