Tilbake til alle rapporter

Tagging av Strømhus

Rapportert i kategorien Graffiti/tagging av Sturle Bjørnsen 10:06, ons. 29 desember 2021

Sendt til Stavanger 3 minutter senere

Noen har brukt sprayboks på strømhuset. til sjenanse for naboer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?