Tilbake til alle rapporter

Kurvatur

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:31, tor. 30 desember 2021

Sendt til Leksvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Veien er dosert feil veg. Kanskje pga at massene er komprimert. Her har biler hver vinter kjørt utfor

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:31, ons. 9 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?