Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluttet å virke

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristine Boland 11:00, fre. 31 desember 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

2 stk gatelys er sluttet å lyse. Et i svingen og et øverst i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?