Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten lys i mange uker/måneder

Rapportert i kategorien Gatelys av Janne K Rognli 11:28, tirsdag 4 januar 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys uten lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?