Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten lys i mange uker/måneder

Rapportert i kategorien Gatelys av Janne K Rognli 11:28, tirsdag 4 januar 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys uten lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?