Tilbake til alle rapporter

Det er svart i gata vår, ingen gatelys fungerer.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellen angelov samuelsson 16:52, tirsdag 4 januar 2022

Sendt til Halden og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er svart i gata vår, ingen gatelys fungerer. - eller spares det strøm? Har vært slik i 2 døgn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:42, tirsdag 1 februar 2022

  • Problemet ble løst dagen etter min henvendelse 👌🏽🤩

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ellen angelov samuelsson 21:42, tirsdag 1 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?