Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i Ulbergveien, Ringebu.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørg Setså 18:30, tirsdag 4 januar 2022

Sendt til Ringebu og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

To gatelys er mørke i Ulbergvegen, rett nedenfor Ulbergtoppen 1, Ringebu.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:58, tirsdag 8 februar 2022

  • Det gikk raskt til lysene ble ordnet.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Bjørg Setså 18:58, tirsdag 8 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?