Tilbake til alle rapporter

Det er bekk mørkt rundt Melbu skole.

Rapportert i kategorien Gatelys av Signe Winther 08:30, onsdag 5 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Trafikkfarlig for elevene som har dette som skolelevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg så at det var elektrikere som jobbet med gatelysene der en tid etter at jeg la dette inn. Men jeg har ikke lagt merke til om problemet er løst.

    Sendt inn av Signe Winther 09:53, onsdag 2 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?