Tilbake til alle rapporter

Bekk mørkt rundt Melbu skole.

Rapportert i kategorien Gatelys av Signe Winther 08:32, onsdag 5 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Farlig skolevei for elevene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vet at der har vært elektrikere. Men usikker på om de løste problemet.

    Sendt inn av Signe Winther 09:54, onsdag 2 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?