Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Lene Myren 15:09, onsdag 5 januar 2022

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mørkt gatelys. Enkelte dagar kan det lyse ei lita stund før det sloknar att. Dette lyset er svært viktig å få på att, då dette er ein stad det står skulebarn og ventar på bussen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:19, fredag 4 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Bente Lene Myren 18:19, fredag 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?