Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er mørkt igjen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rigmor Holdø 15:59, onsdag 5 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelyset har vært mørkt i ca 2 mndr nå. Tror det kun er pæren som er gått. Ser ingen feil på armaturen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:59, onsdag 2 februar 2022

  • Fikk det løst forrige gang etter en lang periode og til slutt en telefon til kommunen. Denne gangen har det foreløpig ikke skjedd noe.

    Sendt inn av Rigmor Holdø 21:59, onsdag 2 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:39, torsdag 3 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:57, torsdag 31 mars 2022

  • Håper det blir fikset før høstmørket kommer tilbake.

    Sendt inn av Rigmor Holdø 20:01, torsdag 28 april 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?