Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er borte i Næstadgutua

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:54, onsdag 5 januar 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mørkt gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:04, mandag 10 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?