Tilbake til alle rapporter

Lavthengende strømkabel etter trefall

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Schanke 18:26, torsdag 6 januar 2022

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Trefallet var for en tid tilbake. Kabelen er ødelagt flere steder på strekningen fra Brattås barnehage og ned til skileikanlegget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?