Tilbake til alle rapporter

Hensatt båt, stått på tomten i 12-15 år

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 11:10, lørdag 8 januar 2022

Sendt til Søgne 4 minutter senere

Båteen har stått på tomten (Lastadveien 17) i 12-15 år. Presenningen er revnet og falt av for flere år siden og trær og busker gror opp gjennom den. Stativ og krybbe er laget av tre og begynt å råtne og det er fare for at båten kan kantre/ planker faller ned og kan skade de som er i nærheten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:09, lørdag 5 februar 2022

  • Jeg savner tilbakemelding på hva som er gjort i saken. Har dere vært i kontakt med vedkommende? Er blitt lovet at noe skal skje?

    Publisert anonymt 16:09, lørdag 5 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?