Tilbake til alle rapporter

Fullt av snø rundt inngangen etter Snøbrøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 18:30, lørdag 8 januar 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Jeg leier leilighet i slåttvegen 37, jeg har inngang på baksiden av huset og da jeg kom hjem i går kveld hadde traktoren vært å fresa snø på gangveien, men all snøen hadde han frest inn på inngangen, ned trappa og nedi trappenedgangen, det var masse snø nedi trappa og på selve inngangsdøra. Jeg glemte å ta bilde av det, men jeg måtte måke meg vei inn på plassen og ned døra og fjerne snø for å få opp døra. Fint om dere kan fortelle de som måker snø rundt her at de må ta hensyn til sånne steder også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?