Tilbake til alle rapporter

Gåent gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kent Kanstad 22:22, mandag 10 januar 2022

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys er mørkt, og skjevt. Ser ut som noen har kjørt på lyktestolpen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?