Tilbake til alle rapporter

Overflødig og mosegrodd skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Dagfinn Bjerkestrand 09:35, tirsdag 11 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Parkering forbudt skilt (kommunalt) som er overflødig etter omregulering av parkeringsbestemmelser i gata. Marit Fladaas veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?