Tilbake til alle rapporter

Gangfelt-skilt ligger på bakken

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av HM 10:42, tirsdag 11 januar 2022

Sendt til Ski og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Skilt ligger på bakken ved gangfelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:55, tirsdag 8 februar 2022

  • Ble løst veldig raskt

    State changed to: Løst

    Sendt inn av HM 10:55, tirsdag 8 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?