Tilbake til alle rapporter

Gang/sykkelveiskilt løsnet fra stolpe

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:20, tir. 11 januar 2022

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

På gangveien langs Fv 2338 (Kvennomslinna) har et av skiltene som viser at det er gangvei, løsnet fra stolpen og ligger i snøen. Dette er litt sør for Bellarudvegen. Trenger vel å monteres på plass igjen. Noen av skiltene peker også feil vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?