Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje,

Rapportert i kategorien Gatelys av Frank Buechel 13:15, onsdag 12 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikkje,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?