Tilbake til alle rapporter

Lys skrur seg ikke på til riktige tidspunkter

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:22, onsdag 12 januar 2022

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Flere gatelys i området Gartner Moens vei skrur seg av og på til feil tider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?