Tilbake til alle rapporter

Første stolpe gatelys i Skundbergjordet er mørk

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:44, fredag 14 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 1 minutt senere

Gatelys på første stolpe ved innkjøring i Skundbergjordet fra Østvollvegen er mørkt. Ukjent hvor lenge det har vært mørkt, først observert torsdag 13. januar 2022 ca kl 19.00. Gatebelysning i resten av vegen lyser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:53, fredag 11 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:40, søndag 13 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?