Tilbake til alle rapporter

Pæra har gått.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:57, fredag 14 januar 2022

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Pæra har blunket i flere dager, men nå er det ikke noe lys der lenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?