Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Hilde Jørgensen 18:13, fre. 14 januar 2022 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Lyktestolpen øverst i Nordlistien, men før man kommer opp til Jamthaugvegen, mangler lys. Stien der oppe er bratt, så det er veldig fint å ha lys der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:49, man. 14 februar 2022

  • Stedet er feil markert. Problemet er meldt inn til Malvik kommune via annen kanal.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hilde Jørgensen 06:49, man. 14 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?