Tilbake til alle rapporter

Mye søppel og full Fretex container med poser utenfor

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 11:57, lørdag 15 januar 2022

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Igjen er det søppel utenfor Fretex containeren - nå også mye klesposer siden containeren er full. Jeg har også meldt dette til Fretex

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her er det ikke gjort noe ennå - men det kommer stadig mer søppel i haugen utenfor

    Publisert anonymt 20:37, onsdag 19 januar 2022

  • Nå ser det ut som Fretex har hentet masse her, men det er fortsatt madrass og litt søppel igjen her

    Publisert anonymt 20:58, onsdag 19 januar 2022

  • Nå ser det fint ut her en liten stund igjen :-)

    Publisert anonymt 08:49, søndag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter