Tilbake til alle rapporter

Gatelys på busstopp mot fjorden mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Vinjar Eraker Eivindsen 17:24, søndag 16 januar 2022

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelyset har manglet i 1 måned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:49, tirsdag 15 februar 2022

  • Problemet ble løst raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Vinjar Eraker Eivindsen 10:49, tirsdag 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?