Tilbake til alle rapporter

Gatelysene virker ikke fra rundkjøringen og mot Dalabrekke. Dette er skolevei for de små

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:29, mandag 17 januar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatelys fra rundkjøringen ved Bunnpris i Brunsvika mot Dalabrekka skole virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?