Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning opp til Spydeberg skole

Rapportert i kategorien Gatelys av Camilla 17:54, mandag 17 januar 2022

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er flere lyktestolper som er ute av drift fra Rv 122 og opp til Spydeberg skole. Elevene bruker denne gangveien vær dag og ved skolestart så er denne veien mørk å gå opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?