Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet idag , men strødd grus oppå all sørpa.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:19, tirsdag 18 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Ingen brøyting og klokken er snart halv 12.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?