Tilbake til alle rapporter

Gangsti brøytes ikke

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:58, tir. 18 januar 2022

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gangsti fra sidevei er aldri brøytet. Krysses må forseres diagonalt, det kan skape farlige situasjoner med trafikk i fire retninger, til dels med høy fart og tunge kjøretøyer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:40, tir. 15 februar 2022

  • Brøytet delvis en gang, men ikke de siste ukene.

    Publisert anonymt 12:40, tir. 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?