Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke langs FV175 Hagavegen fra Betel til Auli kirke

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Erik Nyhus 12:18, tirsdag 18 januar 2022

Sendt til Nes og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys virker ikke etter kraftig vind som var 16/1-22

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:45, tirsdag 15 februar 2022

  • Entrepenør som løste dette gjorde en rask og effektiv jobb. Ble fikset etter to dager.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Knut Erik Nyhus 13:45, tirsdag 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?