Tilbake til alle rapporter

Tette sluker

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Erik Furseth 13:31, tirsdag 18 januar 2022

Sendt til Hareid 4 minutter senere

Tette sluker på begge sider av veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:40, tirsdag 15 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:22, tirsdag 15 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 16:17, tirsdag 12 april 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Erik 16:40, tirsdag 10 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?