Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler i hele Sjøvegen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Lunde 21:58, tirsdag 18 januar 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelys er svart i hele Sjøvegen fra Stasjonsvegen til Rønningsvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:15, tirsdag 15 februar 2022

  • Feilen ble løst raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tor Lunde 23:15, tirsdag 15 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?