Tilbake til alle rapporter

25-30cm dypt hull. 1x1m i diameter

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:12, onsdag 19 januar 2022

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Snart på tide å stenge dinne gata om det ikkje blir fiksa. Har vert lapping som varer 1-2dager etter vegarbeid for ca 3mnd siden. Biler kjem på feil side inn og ut av krysset for å komme seg vekk frå hull. Har vert flere nesten ulykker som kjem til å ende men ulykke eller påkjørsel av myk trafikkant.. skammelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 01:45, torsdag 17 februar 2022

  • Ingen erfaring. Dette probleme har vert raportert inn i 4-5mnd. Ingen ting som skjer

    Publisert anonymt 01:45, torsdag 17 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:21, torsdag 17 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?