Tilbake til alle rapporter

Gatelyset har vært mørkt en stund

Rapportert i kategorien Gatelys av marius johansen 01:57, torsdag 20 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Våler 2 minutter senere

Gatelys mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:18, torsdag 17 februar 2022

  • Aner ikke om det er pga fiksgatami men velger og tro det.. Tommel opp

    State changed to: Løst

    Sendt inn av marius johansen 06:18, torsdag 17 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?