Tilbake til alle rapporter

Gatelyset skrur seg av og på hele tiden, tror pæra er på sine siste dager.

Rapportert i kategorien Gatelys av Stefan Wassengen 19:23, torsdag 20 januar 2022

Sendt til Evje og Hornnes og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Se bilder, tatt med 1 minutt mellomrom.

Lyspæra burde skiftes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er lyset helt borte.

    Sendt inn av Stefan Wassengen 23:17, lørdag 5 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?