Tilbake til alle rapporter

Mangler strøing av felt for gående.Er kun strødd på sykkelfeltet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:00, fredag 21 januar 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Som dere ser på bilde er det kun blitt strødd på sykkelfeltet. Hva med strøing av feltet for gående? Er jo speilblank is og utrygt for gående hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?