Tilbake til alle rapporter

Heile området er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik 17:53, lørdag 22 januar 2022

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Heile området er mørklagt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:38, lørdag 19 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Erik 18:38, lørdag 19 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?