Tilbake til alle rapporter

2 gatelys har sluttet å fungere

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:55, mandag 24 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 5 minutter senere

Litt usikker på tidspunktet, men ca midten av desember så sluttet gatelys å fungere.

Ca 50 meter opp sideveien (se vedlagte bilde) så er det også et gatelys som ikke lengre fungerer. Tror dette sluttet å virke på omtrent samme tid som lyset ved hovedveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:19, mandag 21 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:19, mandag 21 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?