Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gate, Snarvegen og Soffibakken

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:15, tirsdag 25 januar 2022

Sendt til Hareid og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelysa har ikke vore på sidan fredag 21. januar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil på gatelys er fiksa. Det er BKK som ordnar dette. Feil må meldast inn via: https://gisweb.bkk.no/ kart/ ?viewer=gatelys&locale=nb

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:58, mandag 21 februar 2022

  • Rask respons. veldig fornøgde.

    Publisert anonymt 14:18, tirsdag 22 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?