Tilbake til alle rapporter

Dumper og humper

Rapportert i kategorien Hull i vei av Sindre Utz 11:48, tirsdag 25 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 2 minutter senere

Mange dumper og humper som bør utbedres på denne strekningen. Helst ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?