Tilbake til alle rapporter

MAnglende gatelys på hele brua i flere dager. Trafikkfarlig.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:55, tirsdag 25 januar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Det mangler gatelys og brua er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?